MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 14361014
nr 1436 1014
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Fåtölj, Farmor, Fast stoppad rygg och sits med stomme i trä
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 december 2021
kl 20:54:45
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr